МЕТАЛОІНДУСТРІЯ ПЛЮС

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТАЛОІНДУСТРІЯ ПЛЮС» пропонує:

  • виготовлення та монтаж швидкомонтованих каркасних будівель МІ+;
  •  виготовлення та захист металоконструкцій у заводських умовах;
  • розробка проектно-кошторисної документації(ліцензія № АБ-105538);
  • спорудження несучих та огороджувальних конструкцій;
  • монтаж металоконструкцій;
  • доставка металоконструкцій на будмайданчик;
  • спорудження фундаментів. Обсяг виробництва металоконструкцій – 200 тонн на місяць.

У складі обладнання:
ножиці гільйотинні (3 шт.) до 25 х 3150мм, стругальний, радіально-свердлильний, заточний, відрізний, вальці листозгинальні (до 12 х 2000мм), машина листоправильна, напівавтомати газового різання, ручне газо-ріжуче зварювання в середовищі захисних газів, обладнання для зачистки та фарбування металоконструкцій, два мостові крани вантажопідйомністю 10 тонн, автокран 25т.

Поруч з цехом відкритий склад металопрокату з козловим краном вантажопідйомністю 12,5 тонн. , просторові конструкції, сходи, майданчики, а також огороджувальні конструкції із сендвіч панелі, листа та профілю. Самостійно виконується весь цикл: конструювання, виготовлення та монтаж.

Виконані об’єкти: Кондитерська фабрика «АВК» (виготовлення металоконструкцій), Мережа супермаркетів «АТБ» (Виготовлення та монтаж металоконструкцій), будівля на вул. Барикандою буд.1 (Дніпропетровськ. Виготовлення металоконструкцій), виробничий цех м’ясокомбінату «Алан» (Дніпропетровськ. Комплекс робіт), виробничий цех “Procter & Gamble” (Бориспіль. Виготовлення металоконструкцій), виготовлення та монтаж металоконструкцій мансардного поверху будівлі на вул. Миронова 5 (Дніпропетровськ), магазин Будапешт (Донецьк. Комплекс робіт), торговий центр «Фуршет» (Прилуки, Комплекс робіт).
Будівельні роботи: Здійснюємо монтаж металоконструкцій, а також виконуємо будівельні роботи різного ступеня складності “під ключ”. При монтажі металоконструкцій застосовуються методи великоблочного монтажу, сучасні способи малої механізації монтажних робіт. Крім того, компанія має можливість виконувати поточні та планові ремонти складного металургійного обладнання.

Експертна оцінка: Значне місце у нашій діяльності займає експертна оцінка технічного стану автодорожніх мостів, методики модернізації рудно-грейферних кранів-перевантажувачів. Нашими спеціалістами розроблено та впроваджено методи експертної оцінки основних технічних рішень реконструкції промислових будівель, методики ефективного вирішення завдань, пов’язаних з обґрунтуванням потреб вантажопідйомних машин на об’єкт (у тому числі і в умовах реконструкції), методики оцінки фінансового ризику реалізації будівельного проекту.

Високоякісна ізоляція труб: В даний час за спільною участю АТЗТ «Укрметалопром» та НВП «Укртрубоізол» налагоджено виробництво з нанесення 2-х та 3-х шарових зовнішніх антикорозійних ізоляцій екструдованими поліолефінами на сталеві труби малих, середніх та великих діаметрів. Ідея організації НВП «Укртрубоізол» полягала у створенні високоякісної ізоляції труб, які виготовляються у Дніпропетровському регіоні. Вивчення світового досвіду показало, що у співвідношенні «ціна-якість» антикорозійного покриття екструдованими поліолефінами конкурентів немає, як і вітчизняної технології нанесення цього покриття немає. Звичайно, технологію та обладнання можна придбати за кордоном, але ми вважаємо, що перспектива розвитку вітчизняного виробництва – використання інтелектуального та промислового потенціалу, який зосереджений у Дніпропетровській області. Нам вдалося зібрати колектив талановитих інженерів, які розробили технологічний процес та обладнання для нанесення покриття, і сьогодні НВП «Укртрубоізол» ізолює екструдованими поліетиленом та поліпропіленом сталеві труби 57-1020мм. У 2001р. була введена в експлуатацію лінія, що ізолює труби 57-325мм.

У 2002р. – 2-а лінія, що ізолює труби 57-530мм. У 2004р. – 3-я лінія, що ізолює труби 102-1020мм. У січні 2005р. НВП “Укртрубоізол” впровадив у виробництво нову технологію тришарової ізоляції труб, розроблену спільно з ТОВ “Інститут ВНІІСТ” (м.Москва, Росія”. Створювалася продукція для вітчизняного ринку, але вона виявилася затребуваною і за кордоном. Підприємство брало участь у президентській програмі газифікації АР Крим (Україна), ізолювало труби для газопроводу в АТ Нахічевань (Азербайджан) з Ірану, нафтопроводу Жулін-Надвірна, постачало труби для будівництва першої черги нафтопродуктопроводу АК «Транснафтопродукт» та ін. Нашими замовниками стали компанії нафтогазового комплексу України, Росії, Литви , Латвії, Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану, Казахстану, Тунісу та ін. Ми розвиваємо наше підприємство: нарощуємо виробничий потенціал, використовуємо при створенні обладнання матеріали, комплектуючі, ідеї та досягнення вітчизняних та зарубіжних виробників.Ми не тільки займаємося ізоляцією труб, але й створюємо обладнання, технології та виробництва.

Контактна інформація: м. Дніпро, Проспект Мануйлівський, 73, к.307. Тел./факс: +38(056)7900045 или 46.

English EN Русский RU Українська UK