металлобаза в Днепре

Укласти договір на постачання листового металу у 2022 році

Договір на постачання листового металу у 2022 році. ТОВ “Торговая группа “Милих” укладає договори на постачання листового металу на 2022 рік. Ми забезпечимо ваше виробництво, будівництво необхідним асортиментом листового металу за найвигіднішими цінами. Запрошуємо відділи постачання укладати договори поставки листового металу згідно з календарним планом. Металобаза в Дніпрі забезпечить зберігання, підготовку та доставку необхідного листа по Україні.
Коротка довідка про ТОВ “Торговая группа “Милих”:

ТОВ “Торговая группа “Милих” має багаторічний досвід роботи на українському ринку. Компанія розпочала свою діяльність ще у 1994 році. А вже у 2004 році засновниками ТОВ “Торговая группа “Милих” було зареєстровано ще одну компанію – ТОВ «Промбаза». Розвиваючись та удосконалюючись, фірма заробила відмінну репутацію серед клієнтів. Це дозволило компанії стати найкращою металобазою в країні.

На території ТОВ «Промбаза» розташований цілий складський комплекс, який забезпечує максимально швидке обслуговування клієнтів та виконання замовлень. Переваги наявності власного складу металобази:

не витрачається час на закупівлю продукції у виробника, адже вона вся вже перебуває на складі компанії;
є вся необхідна техніка для обробки навантаження металевих виробів (ваги, верстати, крани).
ТГ «МИЛИХ» – найкраща металобаза

Компанія на українському ринку працює понад 20 років. За цей час вона стала однією з найкращих. У цьому встигло переконатися багато клієнтів, які купують продукцію не тільки в роздріб, а й оптом. Даний постачальник металевих листів зарекомендував себе як найнадійніший і найвідповідальніший.

English EN Русский RU Українська UK